→ Жіночий одяг ВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ → Наш YouTube-канал

Дієти

Баклажанова дієта

Ефективному очищенню шлунка сприяє дієта на основі баклажан. Синя шкірка баклажана містить характерні антимікробні речовини, що володіють здатністю очищати слизову шлунка від шкідливих бактерій.
Повний текст

Базова дієта (раціон для зниження і підтримки ваги)

Ця семиденна дієта містить приблизно 25% жирів (з них 5% - насичені), 20% білків і 55% вуглеводів, а також не менше 18 г клітковини на добу. Калорійність зазначених продуктів в сумі становить близько 1500 ккал на добу, так що у багатьох ця дієта викличе зниження ваги.
Повний текст

Бабусіна дієта

Бабусіна дієта має переваги перед деякими іншими дієтами в тому, що немає необхідності супроводжувати раціон харчування вітамінно-мінеральним комплексом, оскільки підбір продуктів збалансований.
Повний текст

Аюрведа

Індійська методика Аюрведа є основою для тибетської і китайської медицини. Крім того, її принципи застосовуються і в сучасній медицині та дієтології. Перекладається назва цього вчення як «принцип життя», «знання життя».
Повний текст

Африканська дієта

На основі досліджень про раціоні жителів Африканських країн таких як Малі, Чад, Уганда і Гамбія, європейськими дієтологами була розроблена дивовижна африканська дієта для схуднення, яка згодом набула широкої популярності серед західних красунь і до сих пір користується популярністю.
Повний текст

Атомна дієта

Свою назву ця методика схуднення придбала за можливість прискорення процесів метаболізму. Її головний принцип - чергування вживання білкових і вуглеводних продуктів з проміжком через день.
Повний текст

Дієта Аткінса

Напевно, багатьом доводилося чути про голлівудську дієті від доктора Аткінса. На початку 2000-х ця система харчування викликала справжній фурор серед «зірок».
Повний текст

Японська дієта

Японська дієта для схуднення підкуповує нас однією своєю назвою. Частково завдяки популярності японських мультфільмів і кіно, в нашій уяві японська жінка - це безумовний синонім стрункості і витонченості. Але для того, щоб стати прекрасною гейшею, необхідно проявити воістину самурайську витривалість.

Повний текст

Астрологічна дієта

Потрібно зауважити, що хоча астрологія як наука не є офіційно визнаною, повністю відкидати вплив небесних світил на процеси на Землі в цілому і в конкретному організмі не можна (наприклад, припливи-відпливи, викликані Місяцем). Положення Місяця в одному з зодіакальних сузір'їв і лягло в основу астрологічної дієти в тому плані, що для будь-якого знака визначені риси характеру, позитивні і негативні часові відрізки, взаємна сумісність і ряд інших показників.
Повний текст

Військова дієта

Так звана Військова дієта, хоч і не має прямого відношення до армії, дозволяє швидко скинути кілька кілограмів - до 4 кг всього за 3 дні. При цьому дозволяється їсти морозиво та фастфуд.
Повний текст

_______________________

Сторінки: 1 2 3 4 » »» Читати спочатку