Дієти

Астрологічна дієта

Потрібно зауважити, що хоча астрологія як наука не є офіційно визнаною, повністю відкидати вплив небесних світил на процеси на Землі в цілому і в конкретному організмі не можна (наприклад, припливи-відпливи, викликані Місяцем). Положення Місяця в одному з зодіакальних сузір'їв і лягло в основу астрологічної дієти в тому плані, що для будь-якого знака визначені риси характеру, позитивні і негативні часові відрізки, взаємна сумісність і ряд інших показників.
Повний текст

Військова дієта

Так звана Військова дієта, хоч і не має прямого відношення до армії, дозволяє швидко скинути кілька кілограмів - до 4 кг всього за 3 дні. При цьому дозволяється їсти морозиво та фастфуд.
Повний текст

Арахісова дієта

Арахісова дієта, що полюбилася багатьом зіркам кіно і шоу-бізнесу, є дивним відкриттям. Так як арахісове масло має властивість пригнічувати апетит, американські дієтологи вирішили, чому б не використати його для схуднення? Можна їсти і горіхи, однієї столової ложки яких вам вистачить на цілий день.
Повний текст

Антицелюлітна дієта

Відгуки про антицелюлітної дієті тільки позитивні, оскільки ця програма спрямована не тільки на зниження целлюлітних відкладень, а й має очисний характер і позитивно позначається на здоров'ї людини в цілому.
Повний текст

Арабська дієта

Арабська дієта все більше і більше привертає увагу європейських дам своєї ситістю і різноманітністю дозволених продуктів. Протягом 7-10 днів такої дієти жінки, не відчуваючи особливо сильного голоду і роздратування, позбавляються від 5 зайвих кілограмів.
Повний текст

Три апельсинові дієти з фруктами та овочами

Апельсин - сонячний фрукт, який дарує людям красу і здоров'я. Якщо перевести це слово з голландської мови, то дослівний переклад його буде звучати як «китайське яблуко». І це не даремно. Апельсин так само має масу позитивного впливу на людський організм.
Повний текст

Антихолестерінова дієта

У той час як власний рівень холестерину крові відомий приблизно 80% американців і європейців, не більше 5% наших співвітчизників хоча б раз в житті вимірювали цей показник. На думку кардіологів, саме холестериновий фактор ризику інфарктів і інсультів грає одну з ключових ролей в високому рівні смертності від даних захворювань.
Повний текст

Антивуглеводна дієта

У сучасні дні мода на гарне і доглянуте тіло зовсім не канула в льоту, навіть навпаки - все більше і більше жінок і чоловіків бажають зробити своє тіло струнким і підтягнутим. Але, на жаль, не завжди виходить так, що, регулярно займаючись в тренажерних залах, можна привести свої м'язи до ідеального стану. А якщо бути точніше, не у всіх виходить зробити їх більш рельєфними. Але вихід є - для того щоб домогтися задуманого, вам необхідно скористатися спеціальною програмою сушіння тіла.
Повний текст

Антивікова дієта

Американські дієтологи впевнені, що крім здоров'я і схуднення важливо прагнути підтримати свою красу і молодість. Зробити це фахівці рекомендують за допомогою розробленої антивікової дієти, яка зможе впоратися з усіма цими завданнями одночасно.
Повний текст

Дієта Ані Лорак

Українська співачка Ані Лорак є наслідуванням для багатьох жінок і ідеалом краси для більшості чоловіків. Її тонка як стеблинка фігура залишилася незмінною навіть після пологів. Як їй вдалося зберегти свою фігуру і якої дієти дотримується всім відома співачка?
Повний текст

_______________________

Сторінки: « 1 2 3 4 » »» Читати спочатку