Дієти

Дієта американського астронавта Лео Бокерія

Дієта американських астронавтів - методика схуднення, заснована на різкому обмеженні вживання вуглеводів. Спочатку вона була розрахована на вузьке коло людей (на астронавтів, військових), але з часом вона проникла в маси і завоювала високу популярність. Знаменитий кардіохірург Лео Бокерія харчується так вже давно і дуже рекомендує цю дієту.
Повний текст

Американська дієта

Одна з найвідоміших систем для схуднення в світі - це американська дієта. Звичайно Ви відразу подумали про те, що в цій дивовижній країні - Америці, головною проблемою є ожиріння. Але американці не впадають у відчай і вишукують все нові і нові методи боротьби із зайвою вагою. Дана дієта має ще одну назву - «Dinner Cancelling», що в перекладі означає «Вечеря мінус».
Повний текст

Американська дієта DASH

Ідея цієї дієти з'явилася в США 20 років тому. Заокеанські доктора, стурбовані зростанням числа людей, що страждають підвищеним тиском, вирішили створити спеціальну систему харчування для лікування гіпертонії без таблеток. У 1992 році її розробку доручили Національному інституту серця, легенів і крові США. Результатом п'ятирічних зусиль вчених стала нова концепція харчування DASH, в українському перекладі «дієтичний підхід до боротьби з гіпертонією».
Повний текст

Американська дієта Йохана Хемпере

Американська дієта була розроблена доктором Йоханом Хемпере для людей з дерматологічними проблемами і поганим обміном речовин. Завдяки різноманітності раціону харчування і стабільному зменшенню ваги методика швидко завоювала популярність серед голлівудських зірок.
Повний текст

Альтернативна дієта

Ми мучимо себе мудрими дієтами, відверто моремо голодом, шокуючи тим самим організм, але добиваємося таки розставання з двома-трьома кілограмами. По закінченню курсу дієти з задоволенням накидаємося на колишні продукти харчування, і привіт, кілограми! Але якщо Ви готові мучити себе монодієтами і голодуванням, то чому б Вам не спробувати таку альтернативу як правильний раціон харчування, корисні продукти і здоровий спосіб життя?
Повний текст

Дієта від Ковалькова Олексія Володимировича

Доктор Ковальков є агресивним противником сучасних дієт. На його думку, монодієти або системи харчування на 1200-1500 кілокалорій призводять до чергування голодовок і періодів обжерливості. Тому зовсім не дивно, що тим хто худне не вдається утримувати свою вагу в межах бажаних показників.
Повний текст

Дієта Алли Пугачової

Шанувальники легендарної співачки звикли, що артистка приховує свою неідеальну фігуру безформними балахонами. Алла Пугачова навіть в одній зі своїх пісень заспівала: "Я никому покоя не даю и вызывает жгучий интерес мой часто изменяющийся вес".
Повний текст

Ананасова дієта

Ананас один з найунікальніших фруктів за своїми смаковими якостями, так як в ньому  достатня кількість цукру, при цьому в 100 грамах ананаса міститься всього 56 калорій.
Повний текст

Дієта Агастона

Якщо ви любите м'ясо, рибу та овочі, якщо вам хочеться схуднути, але ви не бажаєте голодувати, ця дієта для вас.
Повний текст

Алкогольна дієта

Ця оповідь про те, як алкогольна дієта для схуднення може допомогти спалити жир. Якщо вірити відгукам, цей спосіб рятує від 5-7 кіло за сім днів.
Повний текст

_______________________

Сторінки: «« « 1 2 3 4 » »» Читати спочатку