Дієти

Дієта Анджеліни Джолі

Ця методика підкорила не тільки відому кінозірку, а й тисячі людей по всьому світу. Ідея про те, що повніють не від жирів, а від вуглеводів стала популярною завдяки кардіологу Роберту Аткинсу.
Повний текст

Ангельська дієта

Ця методика схуднення триває 13 днів. Названа вона на честь ангелів Victorias Secret - моделей, що демонструють купальники. Їхні постаті викликають захоплення чоловіків і, що гріха таїти, заздрість представниць прекрасної статі.
Повний текст

Дієта ABC

Дієта ABC виникла в Сполучених Штатах Америки на початку 70-х XX століття, тоді придумали формат групових занять у фітнес-таборі Ana Boot Camp. Спортивні тренінги, в поєднанні зі спеціальним планом харчування, давали відмінні результати в підсумку. Повний текст

Англійська дієта

Англійська дієта підходить всім, хто бажає перетворитися з пані із зайвими кілограмами в чарівну леді з осиною талією і стрункими ніжками. Повний текст

Британська діета

Діета, багата клітковиною, прославилася у вісімдесятих роках, коли вона буквально завоювала Британію штурмом. Клітковина міститься в крупах, фруктах і овочах, причому мала кількість такої їжі легко наповнює шлунок, тому схуднення йде швидше. Повний текст

Дієта 5:2 (не змінюючи харчові звички)

Ця дієта була створена спеціально для людей, які люблять поїсті, но, при цьому, бажають схуднути без особливих обмежень в їжі, а також оздоровиті свой організм. П'ять днів на тиждень ви харчуєтеся як зазвичай, а два дні обмежуєте калорійність раціону.
Повний текст

Кавунова дієта

Оскільки м'якоть кавуна має властивість поглинати токсини, то це сприяє поліпшенню мікрофлори кишківника. Кавун допомагає при ревматизмі, атеросклерозі, подагрі, гіпертонії, артриті та ожирінні.
Повний текст

Апельсинова дієта

Апельсинова дієта є не лише ефективним, але і корисним способом для схуднення. У апельсинах міститься величезна кількість вітаміну С, який є потужним антиоксидантом і має омолоджуючі властивості. Харчові волокна, які також містяться в апельсинах, очищають кишечник, покращують травлення і сприяють почуттю ситості в шлунку. До усього цього, апельсини мають низьку калорійність.
Повний текст

_______________________

Сторінки: «« « 1 2 3 4 Читати спочатку