Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Алкогольна дієта

Ця оповідь про те, як алкогольна дієта для схуднення може допомогти спалити жир. Якщо вірити відгукам, цей спосіб рятує від 5-7 кіло за сім днів. Поговоримо про те, чому пропонується використовувати алкоголь для схуднення, скільки і яких напоїв треба вживати, яке скласти меню, і як алкогольна дієта для схуднення може впливати на організм.

Знаєте, чому справжні алкоголіки часто бувають худими? Вони настільки залежать від «зеленого змія», що вже не можуть їсти. Випила така людина, йому стало добре і більше він вже нічого не хоче. Оскільки наша мета - не просто схуднути, а зберегти при цьому здоров'я, алкогольна дієта для схуднення не повинна нас сильно спокушати. Але в чому її суть?

Про вино і іншиі цікаві напої

У сухому червоному вині дуже мало калорій. Саме його особливо радять для скидання ваги. І пишуть при цьому, що вино допомагає розщеплювати жир і перетворювати його в енергію, а не відкладати на своїх боках. Ось питання: а якщо з'їсти шматок сала і не запити його вином - він як є, в незмінному вигляді, прилипне до боку або талії? Будь який з'їдений нами жирний продукт повинен спершу розщепнутися до жирних кислот, всмоктатися в кровотік і звідти, пройшовши складний ланцюг біохімічних реакцій, або використовуватися на роботу м'язів, або відклатися «про запас».

Якщо жир не розщеплюється в шлунково-кишковому тракті, він просто пройде транзитом і вийде зі зворотного боку, влаштувавши нам невелику стеаторею (такі жирні, сильно масткі какашки в унітазі). І що найцікавіше - при цьому на нашій талії сала не додасться. Виходить, що алкоголь, допомагаючи розщеплювати жири, сприяє їх засвоєнню, а зовсім не схудненню. Адже всі шанувальники алкогольного способу одностайно стверджують, що «спиртне не спалює жир».

Алкогольна дієта для схуднення: два варіанти одного і того ж

Але не будемо про сумне. Краще поговоримо про два види даної дієти: звичайному та жорсткому. Перший має на увазі, що ми їмо, як завжди, виключивши лише важку, жирну їжу, солодощі та здобу і всякі фастфуди з майонезами, рослинними вершками та маргаринами. Другий має на увазі сильне урізання калоража, до 1000-1200 кілокалорій в день, повна відмова від солі і порції, якими можна нагодувати горобця, але не людину.

Ось приклад меню: 
За сніданком ти з'їдаєш помідорку і яєчко;  
На перекус - яблучко;  
За обідом вживаєш один огірочок і 200 грамів нежирного сирка;  
Вечерю замінюєш келихом вина.

Якщо перерахувати, вийде навіть менше 1000 кілокалорій. Авжеж! Додай до цього два літри водички, яка не містить ніяких калорій в принципі.

Всі різновиди даного способу наближаються до вище наведеного. Деякі радять за сніданком з'їдати пачку сиру, а в вечерю випивати стопку віскі. Інші пропонують урізноманітнити меню, з'їдаючи в обід 200 грамів м'яса, а в перекушування робити фруктові та овочеві салати. Суть одна: низький калораж, відсутність солі. І якщо ти просидиш так тиждень - твоє тіло збезводніє, ти придбаєш ускладнення для нервової системи, яка не виносить відсутності іонів натрію, але напевно скинеш кілька кілограмів. При чому, якщо у тебе є схильність до набряків - втратиш більше, ніж якщо такий схильності немає. Може бути, ти навіть зможеш позбутися обіцяних 10 кг за тиждень.

Алкогольна дієта для схуднення не підвищує швидкість метаболізму. Організм не може прискорити обмінні процеси, коли обмінюватися нічим. На твоє голодування він відповість уповільненням всіх процесів. У тіла є свій контроль, незалежний від твоїх розумових процесів, і він скаже: «Стоп! Енергії не вистачає навіть на роботу серця і легенів, яке тут може бути прискорення? Аби цей дурень ноги не протягнув!»

Три великі ложки дьогтю


Перша ложка - почуття голоду Будь напій з градусами стимулює апетит, змушуючи підшлункову залозу спішно виділяти травні ферменти.  Не відчувати голоду після склянки горілки або вина може тільки закінчений алкоголік, у якого його залежність перекриває голод, будь-які інші почуття і в тому числі здоровий глузд.  Забудь про красиві слова, що ти будеш менше хотіти їсти.  Особливо якщо ти вирішив худнути на жорсткому способі, з сильно заниженими калоражем.

Спосіб з пивом, не дивлячись на відгуки, які говорять про те, що воно-де знижує відчуття голоду, мало відрізняється.  Пиво так само прекрасно стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, і щоб їм «наїстися», треба вжити мінімум кілька літрів за раз.  А скільки з ним з'їдається всяких дрібних закусочек типу горішків, сушеної рибки, копченостей та ін.!  І все тому, що воно дражнить апетит.

Друга ложка - стан шлунково-кишкового тракту. Це пов'язано з першим пунктом безпосередньо.  Від одного келиха вина або стопки віскі за тиждень алкогольну залежність ти навряд чи придбаєш, але шлунок свій зіпсуєш напевно.  Випиваючи на ніч заповітну порцію міцного напою і не закушуючи, ти стимулюєш виділення травного соку, який через брак інших альтернатив, почне перетравлювати слизову шлунка.  В результаті алкогольна дієта для схуднення забезпечить тобі гастрит, а при схильності до шлункових хвороб - може бути, і виразка.

Третя ложка - протипоказання. Цей пункт не особливо важливий для того, хто готовий знущатися над своїм тілом заради обіцяних швидких результатів.  Якщо ти готовий «пити гірку» заради сумнівної перспективи скинути кілька кілограмів, хіба тебе зупинить ряд обмежень на зразок цих: 
- гіпертонія;  
- захворювання шлунково-кишкового тракту;  
- жовчнокам'яна хвороба;  
- неврологічні і психіатричні проблеми;  
- вагітність, годування грудьми;  
- дитячий та підлітковий вік;  
- схильність до алкогольної залежності або така залежність у твоїх найближчих родичів;  
- будь-які хронічні хвороби в стадії загострення або ремісії.

Іншими словами: ти можеш спробувати дієту, якщо здоровий як лось і не боїшся, що після закінчення доведеться звертатися до фахівця по виведенню з запою.

Висновки

Сподіваюся, тобі зрозуміло, що алкогольна дієта для схуднення спалює наше сало лише в дуже незначній мірі. Схуднути таким чином можна, але найчастіше завдяки видаленню надлишку рідини і усихання м'язової тканини, з якої наше тіло буде діставати амінокислоти для підтримки працездатності внутрішніх органів. А щодо результатів, фото до і після - згадай про фотошоп і рекламу. Ти дійсно віриш, що можна отримати струнке, підтягнуте тіло «як з тренажерного залу», посидівши тиждень на низькокалорійній дієті? Мрійник! Поспішаю тебе запевнити: є менш екстремальні і дієвіші способи поліпшити зовнішній вигляд своєї тушки і поправити власне здоров'я, що похитнулося через ожиріння.