Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Астрологічна дієта

Потрібно зауважити, що хоча астрологія як наука не є офіційно визнаною, повністю відкидати вплив небесних світил на процеси на Землі в цілому і в конкретному організмі не можна (наприклад, припливи-відпливи, викликані Місяцем). Положення Місяця в одному з зодіакальних сузір'їв і лягло в основу астрологічної дієти в тому плані, що для будь-якого знака визначені риси характеру, позитивні і негативні часові відрізки, взаємна сумісність і ряд інших показників.

Для дієтології найбільш важливими астрологічними висновками будуть найбільш слабкі і вразливі органи в організмі людини - впливаючи на які через режим харчування і буде можливо зміцнити їх, отримавши в результаті не тільки і не скільки нормалізацію ваги, а додатково позбавить від хронічних захворювань, депресій - що в результаті підвищить рухову активність і вже як наслідок викличе зниження надлишків жирових відкладень.

Наприклад, Венера надає максимальний вплив на нирки, Юпітер відповідальний за печінку, Сатурн регулює роботу хребта і т.д. Схожої за механізмом дії є місячна дієта, особливо популярна в країнах Балтії. Але на відміну від астрологічної, місячна дієта є саме дієтою, нехай і періодичною. З цієї точки зору астрологічна дієта не є ні дієтою, ні навіть системою харчування, і сформована у вигляді ряду рекомендацій по знакам Зодіаку.

Додатково сформовано рекомендації по основних групах знаків (вогонь, вода, земля, повітря) і з розподілу всіх знаків на активні - чоловічі - гарячі (прискорений обмін речовин - Водолій, Терези, Лев, Овен, Стрілець, Близнюки) і слабоактивними - холодні - жіночі (Скорпіон, Риби, Телець, Рак, Козеріг, Діва - обмін речовин уповільнений).

Швидкий спосіб схуднути ці рекомендації гарантують лише частково, але сприяють підвищенню загального стану здоров'я за рахунок попередження типових для вашого знаку Зодіаку захворювань і збільшення рухової активності. Меню астрологічної дієти - меню дієти по знакам Зодіаку.

Астрологічна дієта для знаку ОВЕН (20 березня - 20 квітня)

Слабкі місця для Овна: голова, обличчя (часті головні болі, дратівливість, депресії). Овнам дуже потрібна постійна дієта, яка допомагає уникати переїдання, надмірного вживання алкоголю, необхідно побільше овочів і фруктів. З продуктів кращі селера, морква, огірки, цвітна капуста, лимони (ці ж продукти складають основу японської дієти).

Астрологічна дієта для знака ТЕЛЕЦЬ (20 квітня - 21 травня)

Слабкі місця для Тельця: горло, шия. Тельці схильні до повноти, їм необхідна стабільна дієта і ведення максимально активного способу життя. З продуктів особливо корисні свіжі овочі, печінка тріски. Проблеми зі здоров'ям викличе вживання солодких або борошняних кондитерських виробів.

Астрологічна дієта для знака БЛИЗНЮКИ (21 травня - 21 червня)

Слабкі місця для Близнюків: плечі, передпліччя, кисті рук. Близнюки додатково мають вразливу нервову систему (необхідна релаксація для запобігання безсоння і нервових захворювань). Продукти для дієт вибирають з урахуванням повного добового значення для кальцію і всієї групи вітамінів B (відмінно підійде річна дієта на 5 днів). Зазвичай Близнюки не схильні до повноти та зловживанню алкоголем, але можлива алергія на деяку їжу (наприклад, морепродукти).

Астрологічна дієта для знака РАК(21 червня - 22 липня)

Слабкі місця для Рака: шлунок, легені. Раки, на жаль, в переважній більшості не люблять спорту, обожнюють солодке і взагалі добре поїсти, і як наслідок, схильні до повноти. Необхідно збільшити рухову активність, особливо в зрілому віці. Продукти для дієт вибирають з урахуванням схильності до набряклості (не рекомендується кавунова дієта). Уникати слід продуктів з великим вмістом цукру або крохмалю (відмінно підійде будь-яка низкоуглеводная дієта: кремлівська дієта і дієта Адкінса). У звичайному раціоні бажано збільшити вміст білка за рахунок риби, горіхів, дієтичної курки і т.п.

Астрологічна дієта для знака ЛЕВ (22 липня - 23 серпня)

Слабкі місця для Льва: спина, серце. Більшість Львів люблять рухливий спосіб життя або, що ще краще, спорт. І хоча люблять поїсти і часто випити вина або вжити алкогольні напої, їм неважко встояти перед спокусою. З продуктів будуть корисні ті, які допоможуть швидкому відновленню сил - а це інжир, виноград, слива.

Астрологічна дієта для знаку ДІВА (23 серпня - 23 вересня)

Слабкі місця для Діви: нижня частина живота, кишечник, травний тракт. Типові Діви не люблять вести активний спосіб життя, але зазвичай піклуються про дієту. Слід берегти нерви і шлунок, уникати важкої, долгоперетравлюваної їжі. Корисні продукти: сир, кисломолочні продукти, овочі. Для знака Діви з монодієт підійдуть капустяна дієта, яблучна дієта, полунична дієта, з кефіром яблучна дієта і інші.

Астрологічна дієта для знаку ТЕРЕЗИ (23 вересня - 23 жовтня)

Слабкі місця для Терезів: нирки, нерви. Недооцінюють користь активного способу життя, схильні до радикуліту, ревматизму. Особливо корисні будуть всі необроблені продукти або приготовані на пару: овочі, фрукти, неочищений рис, морепродукти. Для швидкого і ефективного схуднення підійдуть будь-які низьковуглеводні і маложірові дієти.

Астрологічна дієта для знака СКОРПІОН (23 жовтня - 22 листопада)

Слабкі місця для Скорпіона: пах, хребет. Зазвичай люблять смачно поїсти і можуть допускати зловживання алкогольними напоями. У стравах зазвичай використовують багато приправ (надмірно багато) - від них краще повністю відмовитися. Так само бажано виключати з раціону жирні м'ясні продукти (свинина, баранина), краще курка, риба, морські делікатеси.

Астрологічна дієта для знака СТРІЛЕЦЬ (22 листопада - 21 грудня)

Слабкі місця для Стрільця: стегна, суглоби. Представники цього знака піклуються про здоров'я (частково це наслідок їх високоактивного способу життя) - вік в цьому перешкоди не становить. Необхідність в спеціалізованій дієті зазвичай виникає рідко - і підійде практично будь-яка. З продуктів (фруктів і овочів) ті,що не потребують очищення від шкірки - наприклад, яблука, але не банани.

Астрологічна дієта для знака КОЗЕРІГ (21 грудня - 20 січня)

Слабкі місця для Козерога: коліна, шкіра, кістковий скелет. Додатково у представників цього знака часті періоди депресії і часто їх мучать проблеми, нічого не значущі для інших - що завдає шкоди їх здоров'ю. Козерогам як нікому необхідний ретельний самоконтроль, здоровий спосіб життя. У дієтах необхідно враховувати баланс кальцію і вітамінів групи B (не рекомендується, наприклад ефективна шоколадна дієта). У звичайний денний раціон обов'язково слід включати побільше овочів і фруктів по сезону, в тому числі кавуни, виноград, дині.

Астрологічна дієта для знака ВОДОЛІЙ (20 січня - 19 лютого)

Слабкі місця для Водолія: гомілка, м'язи, щиколотки. Типовий Водолій стабільний в звичках, дотримується режиму і правильного харчування. Зазвичай намагається вести активний спосіб життя, любить спорт (бувають і виключення). Як ні на який інший знак, на Водолія чинить негативний вплив куріння (в тому числі і пасивне). Якихось особливих обмежень на застосовувані дієти немає. Продукти, що становлять основу звичайного денного раціону, повинні містити достатню кількість заліза - гречка, яблуко, горох, квасоля та інші бобові.

Астрологічна дієта для знака РИБИ (19 лютого - 20 березня)

Слабкі місця для Риб: ступні, пальці. Додатково потрібно відзначити слабкість ендокринної системи у переважної більшості Риб і збої в роботі щитовидної залози. Особливо корисні будуть продукти з високим вмістом йоду і калію - в першу чергу це морепродукти. Для Риб значне перевищення ваги над нормою може бути викликано затримкою води в тканинах організму.У цьому випадку найбільш ефективними будуть короткочасні дієти з обмеженням споживання солі (це, наприклад швидка лимонно-медова дієта (2 дні) і ефективна винна дієта) (5 днів) - швидкий спосіб схуднути гарантований за рахунок виведення зайвої рідини. У денному раціоні вітаються такі продукти як огірки, редиска, салат, петрушка, кавун, селера, квасоля, вівсянка, спаржа, ревінь, морква, апельсини і грейпфрути, папайя.

Застосування астрологічної дієти передбачає загальні рекомендації по групах знаків Зодіаку. При цьому не враховуються індивідуальні особливості людського організму. Так само результати астрологічної дієти можуть кардинально відрізнятися у різних людей залежно від обставин (аналогічна ситуація і в більшості інших дієт - відгуки на гречану дієту, а ця дієта одна з найефективніших).

Переваги астрологічної дієти

Головний плюс астрологічної дієти в тому, що немає чітко визначеного меню дієти, використання того чи іншого продукту в дієті визначається вашими бажаннями (і частково знаком Зодіаку - на рівні рекомендацій і попереджень) - але, так чи інакше, мається на увазі помірність в їжі . 
Другий плюс астрологічної дієти укладено у відсутності будь-яких обмежень - не потрібно аналіз калорійності, балансу мінералів і т.д. - в основі дієти ваш звичайний і звичний раціон, і як наслідок не потрібно спостереження у лікарів, дієтологів та інших фахівців (крім тих, що були потрібні вам раніше за станом здоров'я).

Недоліки астрологічної дієти

Основний мінус астрологічної дієти є наслідком її гідності - відсутність чітко визначеного меню дієти. Відсутність наперед визначеної калорійності добового меню може привести до того, що, дотримуючись всіх рекомендацій дієти, але при цьому споживаючи надміру кількість калорій з рекомендованою їжею, ви не досягнете стабільного ефекту схуднення (але стабілізуєте стан здоров'я, попередивши характерні для вашого знака захворювання - або відтермінувавши їх наступ). З іншого боку індивідуальність кожної людини хоча і враховується в значній мірі, але цього не достатньо в плані того, що можлива ситуація, коли астрологічна дієта рекомендує продукт, який вам протипоказаний за станом здоров'я (алергія на морепродукти) або просто не подобається. Нічого страшного немає - просто не включайте його в дієту - він не буде вам корисним.