Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

БАД для схуднення

Відразу поставимо питання - чи потрібно застосовувати БАДи для схуднення і чи можуть біодобавки допомогти реальному схудненню? Особливо ця тема хвилює тих людей, які вважають, що вони перепробували всі відомі дієти і методики скидання ваги, а зайві кілограми по колишньому продовжують псувати фігуру. Що ж, остання надія на бади для схуднення? Навряд чи такий підхід можна назвати грамотним і реально сприяючим скиданню зайвої ваги, адже бади можуть стати лише помічниками в схудненні, але ніяк не панацеєю.

Давайте розглянемо дієти як найпоширеніший спосіб схуднення. Відомо, що дієти засновані, в тій чи іншій мірі, на обмеженні харчування. А багатьом людям дуже важко знизити апетит, витримати голод. Тоді на допомогу прийдуть БАДи - біологічно активні добавки, спрямовані на підтримку сил організму, стабільну роботу внутрішніх органів або додаткове вітамінне харчування. Саме так, опосередковано, бади допомагають схуднути.

Відразу скажемо - не слід приймати всі підряд БАДи, особливо якщо реклама обіцяє майже миттєве схуднення. Найкраще проконсультуйтеся з лікарем, який підкаже, що можна використовувати в вашому випадку, порадить якісний сертифікований препарат. Застосовуючи його, ви будете впевнені, що БАД допомагає вам в схудненні, виконує потрібну вам функцію.

У чому користь БАД для схуднення

Фахівці НДІ харчування відзначають наступні позитивні для схуднення якості правильно підібраних біодобавок (БАД):

1. Нормалізація обміну речовин - важливе завдання БАДів, націлених на схуднення. Не секрет, що навіть сама м'яка дієта переводить організм в новий стан, відмінний від його звичайного способу життя, і налагоджений роками обмін речовин просто розбудовується. Можливо, з часом все прийде в норму, але чи є у вас цей час? Ніхто не хоче худнути на шкоду своєму здоров'ю. Тому і застосовують БАДи, які сприяють формуванню максимально правильного обміну речовин і, відповідно, схудненню.

2. Ще одна функція біодобавок (БАДів для схуднення) і вітамінних комплексів - додаткове харчування вітамінами і мікроелементами при дієтах, коли надходження останніх з їжею різко зменшується. Навіть якщо ви стали їсти тільки корисні фрукти і смачні салати, обмін речовин все одно стає іншоим. Правильно збалансовані препарати, які містяться в хороших БАДах для схуднення, доповнюють необхідні організму вітамінні речовини до норми, а значить, ви можете розраховувати на більш ефективне схуднення і хороше самопочуття.

3. Поліпшення роботи органів - ще один важливий момент використання БАДів, і не тільки націлених на схуднення, адже дуже важливо, щоб всі системи організму, особливо видільні, печінку, нирки, працювали максимально ефективно, допомагаючи організму очиститися, позбавлятися від шлаків, жиру, підтримувати водний баланс. БАД в цьому випадку може допомогти.

4. Варто відзначити і БАДи тонізуючих властивостей, адже багато жінок дуже часто при схудненні і дієтах скаржаться на втому, апатію, небажання нічого робити, займатися спортом. Особливо це стосується маловуглеводних дієт, наприклад білковою, рибною, японською, така ж кремлівська і дієта кефіру. Ці біодобавки містять адаптогени, що підтримують тонус, життєві сили організму.

Що в добавках?

Залізо, мідь, цинк, йод, селен, хром, марганець - всі ці мікроелементи є біологічно активними речовинами і потрібні людині в невеликих кількостях. Для нормальної життєдіяльності необхідні всі мікроелементи, однак можна виділити кілька найважливіших, без надходження яких може статися порушення обміну речовин. Зупинимося на них більш докладно.

Залізо
Підвищує кількість гемоглобіну в крові, впливає на виробництво меланіну і перенесення кисню в гемоглобіні. Необхідний для перенесення кисню червоними кров'яними тільцями. Бере участь у виробництві безлічі ферментів. Краще засвоюється разом з вітаміном С. Основні прояви нестачі заліза: відчуття втоми і розбитості, неспокійний нічний сон. При дефіциті заліза зростає ризик інфекційних захворювань.

Добова потреба в залозі у чоловіків 10 мг; у жінок 12-15 мг. Харчові добавки, що містять залізо, протипоказані при гемохроматозі, гемосидерозе, полісітеміі і деяких формах анемії.

Мідь
Компонент антиоксидантної ензимної системи. Необхідна для утворення меланіну і метаболізму заліза.

Йод
Забезпечує нормальну роботу щитовидної залози.

Цинк
Необхідний для підтримки здоров'я репродуктивної та імунної систем, а також для відновлення і оновлення тканин.

Марганець
Компонент ферментативної системи антиоксидантів. Необхідний для здоров'я кісток і нервової системи.

Селен
Діє як антиоксидант для нейтралізації вільних радикалів, сприяє зміцненню імунної системи, живить клітини, захищає їх від впливу канцерогенів. Забезпечує еластичність тканин, сприяє нормальному розвитку клітин печінки, мускулатури, підшлункової залози, сприяє виведенню з організму важких металів, попереджає простудні та інфекційні захворювання, підвищує сексуальну активність. Обов'язково повинен поєднуватися з прийомом вітаміну Е.

Хром
Бере участь в регуляції рівня цукру в крові, сприяє виробленню інсуліну. При нестачі хрому організм відчуває великі перевантаження, так як змушений працювати з подвоєною силою, щоб підтримувати баланс цукру.

Якщо під час дієти хочеться солоденького, це свідчить про нестачу хрому. Надходження хрому в організм в цей період може скоротити невиправдано-завищену потреба в солодкому і вуглеводах.

Жири: повністю не виключаємо!
Окремо слід сказати про жири, тому як в більшості дієт саме вони виключаються з раціону. Жири беруть участь в будівництві клітинних мембран, покращують стан шкіри, діяльність головного мозку, імунної системи. Різке обмеження кількості жирів знижує витривалість організму і тривалість життя. Добова потреба в жирах - в середньому близько 80 г. При цьому тваринні жири, в тому числі за рахунок продуктів тваринного походження, повинні складати близько 55 г (близько 70, а рослинні (в основному за рахунок рослинних масел) - не менше 25 м

Поліненасичені жирні кислоти
Дуже корисний для здоров'я компонент. Поліпшують жировий обмін, знижують рівень холестерину в крові, активізують діяльність імунної системи, підвищують захисні сили організму, розумову працездатність, нормалізують діяльність серцево-судинної системи, знижують ризик пухлинних захворювань, покращують стан шкіри. Від кількості і складу залежить еластичність і проникність клітин, що відбивається на обміні речовин. З поліненасичених жирних кислот - синтезуються речовини - простогландини, які регулюють багато процесів, що відбуваються в тканинах організму.

Серед поліненасичених жирних кислот особливу увагу дієтологи приділяють кислотам Омега-3 і Омега-6. Кислоти Омега-3 істотно впливають на серцево-судинну систему, мають здатність усувати тромби і рятувати людину від аритмії, мобілізують сили організму, зменшують прояви алергії. Прийом відповідних добавок необхідно поєднувати з вітаміном Е.

Кислоти Омега-6 також необхідні для нормального функціонування організму, але в меншій кількості. Найбільш сприятливим співвідношенням Омега-3 до Омега-6 в продуктах харчування фахівці вважають співвідношення 5-10 частин до 1 частини.

Лецитин
Важливий жировий компонент, необхідний для розщеплення і всмоктування жиру, проникнення холестерину і жирних кислот в кров, побудови клітинних оболонок. Покращує обмін речовин, функцію нервової системи. Мають велике значення для профілактики ожиріння, шкірних і серцево-судинних захворювань.

БАДи для схуднення і гормональний фон

Спеціально зупинюся на Бадах для схуднення, які містять фітоестрогени і підтримують нормальний гормональний фон жіночого організму. Це особливо важливо для тих жінок, чия повнота є наслідком порушення гормонального балансу в організмі внаслідок хвороб і прийому гормональних препаратів. БАДи в цих випадках допомагають також не так схудненню, скільки м'яко перейти до більш правильного харчування, нормалізувати обмін речовин, поступово позбутися від таблеток, що з часом призведе до здатності організму працювати стабільно і худнути в тій мірі, в якій це потрібно.Ми радимо всім жінкам, якщо звичайні методи схуднення і дієти не дають належного ефекту, перевірити свій гормональний фон, можливо справа саме в ньому.

Звичайно, цей випадок застосування БАДів для схуднення вимагає особливого обговорення з фахівцем-медиком. Та й не тільки він - як ви вже побачили, універсального БАД для схуднення не існує в природі, кожна біодобавка має свій напрямок. Його в співдружності з лікарем і треба з'ясувати, щоб не пити бади, які не підходять вам для схуднення або навіть шкідливі.

І ще раз нагадуємо вам - схуднення не повинно бути швидким. Чи застосовуєте ви БАДи для свого схуднення чи ні, будь-який вплив на організм має йти поступово, від малих навантажень до великих, від розвантажувальних днів до багатоденних дієт, від легких навантажень в будинку до повноцінних тренувань у спортзалі. БАДи для схуднення повинні стати складовою частиною вашої програми, де всьому своє місце - і дієт, і активного здорового способу життя, і правильного харчування, і спеціальних медичних заходів. Так, це не швидко, зате правильно і завжди ефективно.