Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Дієти

Дієта балерини

Якщо ти вирішила пошукати в Інтернеті дієти балерин, а також їх меню, ти знайдеш мільйон посилань, які часто суперечать один одному. Ми поспілкувалися з реальними балеринами та склали на основі їх особистого досвіду список загальних правил, яких потрібно дотримуватися, щоб досягти результатів.
Повний текст

Бактеріальна дієта (мікробіом)

Ми звикли пов'язувати своє здоров'я зі способом життя, екологією, погодними умовами, генетичною схильністю до певних захворювань. Однак ми рідко замислюємося про те, що мільярди бактерій всередині нас можуть впливати не тільки на біль в животі і висипання на шкірі, але і на розвиток цукрового діабету, астми, атеросклерозу і навіть на наші думки, емоції і поведінку.
Повний текст

Баклажанова дієта

Ефективному очищенню шлунка сприяє дієта на основі баклажан. Синя шкірка баклажана містить характерні антимікробні речовини, що володіють здатністю очищати слизову шлунка від шкідливих бактерій.
Повний текст

Базова дієта (раціон для зниження і підтримки ваги)

Ця семиденна дієта містить приблизно 25% жирів (з них 5% - насичені), 20% білків і 55% вуглеводів, а також не менше 18 г клітковини на добу. Калорійність зазначених продуктів в сумі становить близько 1500 ккал на добу, так що у багатьох ця дієта викличе зниження ваги.
Повний текст

Бабусіна дієта

Бабусіна дієта має переваги перед деякими іншими дієтами в тому, що немає необхідності супроводжувати раціон харчування вітамінно-мінеральним комплексом, оскільки підбір продуктів збалансований.
Повний текст

Аюрведа

Індійська методика Аюрведа є основою для тибетської і китайської медицини. Крім того, її принципи застосовуються і в сучасній медицині та дієтології. Перекладається назва цього вчення як «принцип життя», «знання життя».
Повний текст

Африканська дієта

На основі досліджень про раціоні жителів Африканських країн таких як Малі, Чад, Уганда і Гамбія, європейськими дієтологами була розроблена дивовижна африканська дієта для схуднення, яка згодом набула широкої популярності серед західних красунь і до сих пір користується популярністю.
Повний текст

Атомна дієта

Свою назву ця методика схуднення придбала за можливість прискорення процесів метаболізму. Її головний принцип - чергування вживання білкових і вуглеводних продуктів з проміжком через день.
Повний текст

Дієта Аткінса

Напевно, багатьом доводилося чути про голлівудську дієті від доктора Аткінса. На початку 2000-х ця система харчування викликала справжній фурор серед «зірок».
Повний текст

Японська дієта

Японська дієта для схуднення підкуповує нас однією своєю назвою. Частково завдяки популярності японських мультфільмів і кіно, в нашій уяві японська жінка - це безумовний синонім стрункості і витонченості. Але для того, щоб стати прекрасною гейшею, необхідно проявити воістину самурайську витривалість.

Повний текст

_______________________

Сторінки: 1 2 3 4 » »» Читати спочатку