Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Шейпінг-харчування для схуднення

Шейпінг - це складна система тренувань, яка включає не тільки елементи гімнастики, а й правильно організоване харчування. Якщо штучно розірвати складові частини шейпінгу, то якими б інтенсивними не були заняття, результату вони не дадуть. Особливість харчування полягає в тому, що для кожного напрямку шейпінгу підбирають свої продукти. Тренування в шейпінгу поділяють на анаболічні і катаболічні.

Кожен вид занять ставить перед собою мету. Анаболічними вправами займаються жінки, які прагнуть скорегувати і збільшити певну зону м'язів. Для таких занять підбирають свій особливий, і точно розрахований раціон. 

Катаболічні вправи спрямовані на зникнення зайвого жиру. Такі вправи привабливі для жінок, які прагнуть схуднути. Тренери з особливою ретельністю вимірюють початкові параметри жінок, які вперше прийшли на заняття, і пропонують їм індивідуальне харчування з урахуванням будови їх тіла. Принципи складання меню для цієї групи жінок відрізняються від харчування при анаболічних заняттях. Тому весь раціон при катаболічних тренуваннях буде зовсім іншим.

Харчуванняпри катаболічних тренуваннях

Мета тренувань - зменшення жирових відкладень, а це  означає,що варто при таких заняттях більше споживати овочів. Вони служать джерелом так необхідної клітковини. Якщо надмірно захопитися сирими овочами, то може постраждати підшлункова залоза. Тому доцільно чергувати овочі сирі з овочами, які приготовлені в пароварці. У цьому випадку вдасться дотриматися необхідного балансу корисного для здоров'я і збереження вітамінів.

Насправді неймовірні результати шейпінг-спортсменок щодо схуднення обумовлені зовсім не унікальною системою тренінгу, а особливим харчуванням, на якому, в принципі, можна схуднути, не займаючись нічим.Результат являє собою список продуктів на день, причому харчування в день тренування і в звичайний день значно різняться.

Система харчування шейпінгу суперечить тому, чого нас вчать в фітнесі. Фахівці шейпінгу вважають, що підвищене вживання білка здатне загальмувати процес схуднення, привести до росту м'язів і зробити жіночу фігуру «нежіночною». Тому вони вважають, що в день шейпінг-тренування спрямованої на схуднення Ви, в ідеалі, не повинні їсти м'ясо, яйця, молочні продукти крім знежиреного кефіру або столової ложки сиру. Також варто відмовитися від бобових, сої, горіхів, адже вони також представляють собою джерела білка. Крім того, в шейпінг-дієті є таке поняття як «рослинний білок» - в цю групу відносяться такі продукти,як каші із зернових, зерновий хліб.

Так ось тварини білок за 6 годин до тренування не можна їсти взагалі. На практиці, якщо ми йдемо в зал ввечері, ми можемо вранці з'їсти ту саму ложку сиру або випити тнкий стакан кефіру. «Рослинний білок» перестаємо є за 3 години перед тренуванням, тобто в обід доведеться обійтися овочевим супчиком і гарніром без м'яса. їсти припиняємо за 2,5 години перед тренуванням, і після неього не їмо ще 3, а в ідеалі 4 години. При цьому годину після тренування забороняється пити будь-які рідини, навіть абсолютно не містять калорій. Білки не вживаємо 6 годин після тренування.

Таким чином, основа харчування в тренувальний день - каші, фрукти та овочеві салати з рослинним маслом. Але і це не можна їсти в необмежених кількостях. Каш можна з'їдати тільки 6 столових ложок в готовому вигляді без масла і молока, рослинного масла - чайну ложечку, фруктів 3 штуки, а овочів - 400 грамів.

Шейпінг-дієта в дні відпочинку

Вам повністю забороняються майонез, будь-яка випічка,крім чорного хліба (30 грамів) і будь-який алкоголь. З солодкого - тільки мед в кількості 1 ч.л. або шоколад (1 квадратик гіркого). 2 рази в тиждень можна з'їдати по 1 яйцю і 30 м сиру. У день дозволяється 60 грамів м'яса, птиці або риби, 160 грамів молочних продуктів і 60 грамів сиру. Плюс каші, овочі та фрукти як в день тренувань.Отже, шейпінг-дієта наказує, щоб 60 відсотків раціону займали фрукти і овочі, жорстко обмежуючи білок і жири, вона відноситься до низькокалорійниx  незбалансованиx дієт.

Ваше здоров'я і фігура знаходиться в ваших руках, адже відтепер ви знаєте про те, як правильно їсти при заняттях шейпінгом. Підходьте до справи з повною відповідальністю. Успіхів!