Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Як схуднути

Поради про правильне схуднення від Джиліан Майклс

Будучи персональним тренером в реаліті-шоу на каналі NBC, Джилліан Майклс допомогла численній кількості людей знайти відмінне тіло в гармонію з собою. А що щє важливіше - навчила їх зберігати досягнутий результат навіть після завершення телешоу.
Повний текст

БАД для схуднення

Відразу поставимо питання - чи потрібно застосовувати БАДи для схуднення і чи можуть біодобавки допомогти реальному схудненню? Особливо ця тема хвилює тих людей, які вважають, що вони перепробували всі відомі дієти і методики скидання ваги.
Повний текст

Алое для схуднення

Чи можливо скинути зайву вагу за допомогою алое вера, запитаєте ви? Відповідаємо - так, сьогодні цей натуральний інгредієнт все частіше зустрічається в різних дієтах і раціоні людей, які строго стежать за своєю фігурою.
Повний текст

Як схуднути без шкоди для здоров'я

Схуднути без шкоди для здоров'я можна, якщо з самого початку є надлишок ваги, і обрано правильний раціон і режим харчування.
Повний текст

Основні правила схуднення після 50 років від дієтолога

Розумними рекомендаціями про те, як схуднути в 50 років, ділиться відомий дієтолог, кандидат медичних наук Маргарита Корольова.
Повний текст

Як схуднути в 50 років

50 років для представниць прекрасної статі - це своєрідний рубіж, переступивши який кожна друга з нас починає гостро помічати всі вікові зміни.
Повний текст

Як схуднути за місяць: працююча інструкція

Забудьте про суворі дієти і виснажливі тренування. Наш організм - дуже гнучка система, яка швидко реагує на найменші зміни звичного способу життя. Так що скинути кілька кілограмів зовсім не складно.
Повний текст

Як схуднути на 10 кг за місяць

Схуднути на 10 кг за місяць - міф чи реальність? Якщо ви хочете позбутися зайвої ваги до важливої події або до літньої відпустки, то ось що необхідно враховувати, щоб дійти до своєї мрії через заповітні 30 днів...
Повний текст

Як схуднути за місяць на 5 кг

Дієтичні поради, якими рясніють жіночі журнали, годі й казати, хороші. Але вони явно не беруть до уваги особливості жіночого мислення. Відомо, що ми, слабкі створіння, ще з дитинства недолюблювали всілякі арифметичні дії, як то «скласти», «відняти» і тим більше «обчислити відсоток». Тому для нас порада «кількість жирів не повинна перевищувати 20% від денного раціону» звучить приблизно як «Е дорівнює МС в квадраті». Ясно, що рекомендації по дієті повинні бути гранично простими і конкретними: що, коли і в якій кількості. Тому ми вирішили скласти для вас докладний двотижневий план здорового харчування.
Повний текст

Як 100% схуднути за місяць на 10 кг

Зріє бажання незабаром одягнути улюблену спідничку або сукню, але форми далекі від ідеалу? Чи існує яка-небудь «швидка допомога», якась методика екстреного схуднення? Як не дивно, так, існує! Схуднути за місяць на 10 кг - цілком реально.
Повний текст

_______________________

Сторінки: 1 2 » Читати спочатку