Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

25 кадр для схуднення

Бажання мати струнку і красиву фігуру, легкість і елегантність рухів, привабливе відображення в дзеркалі знайоме багатьом. Ось чому так багато способів пропонується зараз для досягнення цієї привабливої мети. І чим неймовірніше метод, чим більше в ньому дива, тим, як здається, ефективніше. До одного з таких способів зниження ваги відноситься методика «25 кадр» - «програмування» на схуднення.

Як 25 кадр допомагає схуднути?


Людина, яка бажає схуднути, купує диск або завантажує  програму на комп'ютер та вибирає програмні фрази або придумує свої. Головні фрази пов'язані з мотивацією на схуднення. Програма практично не відволікає вас від щоденних справ і роботи за комп'ютером - про «чудодійний» метод зниження ваги нагадує лише миготіння монітора. В інструкції пишуть, що програмою можна користуватися скільки завгодно: «Чим частіше ви будете проводити час біля комп'ютера, тим швидше досягнете результату». Курс такого перегляду становить кілька тижнів, після чого робиться невелика перерва. Ніяких змін в харчуванні та житті програма не вимагає, необхідно лише дивитися деякий час в день на миготливий екран, і перед сном вимовляти фрази з цієї ж програми. Хіба це не диво?!

Що говорить наука?


«25 кадр» - методика впливу на свідомість і підсвідомість людей за допомогою вставки у відеоряд додаткових кадрів. Ідея полягає в тому, що зір людини здатний розрізняти не більше ніж 24 кадри в секунду, тому додатковий кадр, що показується менш ніж на 1/24 секунди, нібито минаючи свідомість, відразу впливає на підсвідомість. Насправді ж через підсвідомість проходить вся інформація, яка надходить в мозок, а потім для обробки тієї інформації, яка буде сприйнята як найбільш важлива, підключається свідомість.

Що стосується психологічного ефекту 25 кадру, то його наявність ще в 1958 році було офіційно спростовано Американською психологічною асоціацією.

Ефективний спосіб зниження ваги 


Зайві кілограми - це лише наслідок певного способу життя і звичок у харчуванні, а зниження ваги - процес, який є індивідуальним для кожного організму. Тому однакових установок або програмованих фраз на зниження ваги бути не може. Ніякий 25 кадр не зможе допомогти розібратися, яким чином правильно харчуватися, як перебудувати спосіб життя, які психологічні причини є у зайвої ваги, які труднощі допомагає подолати їжа, і найголовніше, 25 кадр не навчить дбайливо ставитися до самого себе. Адже саме це - запорука стрункості, легкості та бажаної ваги!

Таким чином, щоб стати струнким і привабливим, з легкістю керувати своєю вагою, необхідно усвідомлено підійти до процесу зміни свого способу життя, своїх відносин з їжею, а головне змінитися самому. Стати головною дійовою особою в своєму  стрункому життю!