Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Як харчуватися в гостях, якщо сидиш на дієті

В  житті кожної людини, що худне настає такий момент, коли йдеш в гості. Похід в гості неминуче тягне за собою застілля зі спиртним і десятками закусок. І хочеться спробувати все і відразу. Що ж робити в такому випадку? І як же хочеться спробувати все і відразу. А що ж робити, якщо немає можливості вдосталь насолодитися всіма цими маленькими радощами, перебуваючи на дієті?

Звичайно, не хочеться і гостей ображати, які спеціально, чекаючи вас, накривають шикарний стіл, але й ціль свою зраджувати не хочеться. Так як же бути в такій ситуації? Як харчуватися в гостях, якщо сидиш на дієті і не хочеш її порушувати?

Ну, звичайно, просиджувати всі  свята вдома, побоюючись за свою фігуру, не потрібно. В міру можливості і бажання, все ж можна жити повним життям, але все-таки намагатися дотримуватися деякиx обмежень, які неминуче накладає ваша дієта. Також невірно, що багато хто все ж вирішує  дати собі певну поблажку в святкові дні, мовляв, «В свята розслабляюсь, після - продовжу боротьбу з вагою ...». Це, звичайно, неправильний підхід. 

Були проведені деякі дослідження в даній області, в ході яких з'ясувалося, що люди, яким вдалося скинути вагу на дієті і не набрати його стрімко знову, досягали цього результату виключно шляхом певної послідовності. 
Найефективніше виходило контролювати вагу тим, хто не давав собі поблажок ні в гостях, ні на святах, дотримуючись одного і того ж раціону, як в будні, так і у вихідні. В даному випадку ймовірність того, що ваші зусилля по боротьбі із зайвою вагою не виявляться марними вдвічі вище перед тими, хто допускав для себе якісь моменти розслаблення в свята. Адже існує величезний ризик, що після повернення до вашого вже звичного дієтного раціону, ви не тільки не зможете скинути все набране за свята, а й додасте до існуючоі ваги ще парочку ненависних кілограмів.

Найголовніше в тому, як харчуватися в гостях, якщо сидите на дієті - правильний настрій. Необхідна повна зосередженість на своїй вазі. Усвідомте для себе, що скинути вагу, безсумнівно, важче, ніж набрати знову. Не слід також забувати про те, що у вас є мета, кінцевим підсумком якої є ваше прекрасне самопочуття і відмінна форма. Хіба ваша прекрасна фігура поганий стимул для того, щоб все-таки намагатися контролювати себе і не давати слабинку.

Так що ж потрібно зробити, щоб у святкові дні залишитися вірною своій меті? Для початку потрібно продумати і скласти для себе певний план, намагатися ні в якому разі не вибиватися з нього. Наприклад, ви свідомо прекрасно знаєте, що в гостях у улюблених родичів (друзів, знайомих) вас, звичайно ж, будуть намагатися якомога якісніше і смачніше нагодувати. Природно, використовуючи для цього всілякі смачні випічки, калорійні десерти та інші смаколики, від яких так складно буде відмовитися. Ну, і як же тут не спокуситися, порушивши суворого припису свого плану? Можна підкреслити для себе парочку простих порад. Наприклад, заздалегідь готуючись до цієї події (походу в гості), подбайте самі про своє меню, приготувавши самостійно,або ж купивши якийсь низькокалорійний десерт, яким, в принципі, можна буде почастувати всіх присутніх за столом.

Перед виходом з дому, можна вже що-небудь легке перекусити, хоча б з'їсти одне або два яблука. Ви вже будете не так голодні і бажання з'їсти все і відразу, перебуваючи за столом, притупиться.

Отже, ви прийшли в гості... Краще б відразу попередьте присутніх за трапезою, що ви перебуваєте на дієті, це допоможе уникнути зайвих розпитувань і обурення, чому тарілка так рідко наповнюється. Добре б перед початком бенкету (хвилин за 15-20) випити склянку теплої кип'яченої води, це допоможе хоч якось знизити апетит.

Сівши за стіл, в тарілку накладайте потроxи того, що вам можна вживати по вашій персональної дієті. Намагайтеся їсти якомога повільніше, це допоможе швидше відчути наповнення шлунку і уникнути переїдання. 

Краще накласти собі поменше їжі і потім просто зрідка додавати. Частіше розмовляйте, розважаючи гостей цікавими історіями з життя, анекдотами. Будьте в центрі уваги - це допоможе відвернути від самого процесу вживання їжі і зануритися в не менше приємний момент застілля - спілкування. Пам'ятайте, що в гості ви йдете, перш за все, для пізнавального проведення часу в компанії за приємними бесідами, а не тільки для того, щоб насить свій шлунок. Постарайтеся придумати варіанти, коли можна спілкуватися з друзями та близькими без трапези.

Звичайно, перебуваючи в гостях, зазвичай все їдять більше, за компанію, як то кажуть. Ідеальним варіантом гостьових посиденьок стане активний відпочинок. Тобто коли ви не тільки сидите за столом, намагаючись якомога більше спробувати і оцінити з представленого достатку їжі, але і коли ви розважаєте себе всілякими танцями і співом. Так, часом важко намагатися контролювати себе, особливо, коли навколо все те і роблять, що спокушають вас що-небудь смачненьке та покуштувати. Але ж у вас є мета і тільки уявіть, як ви будете пишатися собою, коли вона буде досягнута.