Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Як харчуватися

Як харчуватися взимку, щоб не погладшати до весни

Міжсезоння - вкрай підступний період. Холоди і морози, невгамовні вітри та хуртовини примушують рятуватися від депресії за допомогою солодощів, фастфуду та іншої забороненої, але такої привабливою їжі.
Повний текст

Як харчуватися в гостях, якщо сидиш на дієті

В  житті кожної людини, що худне настає такий момент, коли йдеш в гості. Похід в гості неминуче тягне за собою застілля зі спиртним і десятками закусок. І хочеться спробувати все і відразу. Що ж робити в такому випадку... Повний текст

Шейпінг-харчування для схуднення

Особливість харчування полягає в тому, що для кожного напрямку шейпінгу підбирають свої продукти. Тренування в шейпінгу поділяють на анаболічні і катаболічні. Кожен вид занять ставить перед собою мету.

Повний текст

Як полюбити здорове харчування

Як же змінити свої харчові звички і навчитися не просто вживати правильну їжу, але і отримувати від неї задоволення? Чи це можливо? Звичайно, методів багато. І про найбільш ходових з них ми вам зараз і розповімо.
Повний текст

Як харчуватися щоб схуднути і набрати м'язову масу

Що стосується харчування для набору м'язової маси, то варто відзначити, що режим, і власне асортимент, практично нічим не відрізняється від аналогічного чоловічого. Але в будь-якому випадку, варто приділити цьому питанню особливу увагу, адже якщо метою є набір м'язів,то необхідно враховувати закони правильного харчування, завдяки чому вийде збільшити самооцінку, зміцнити здоров'я, отримати рельєфну, підтягнуту і сексуальну фігуру, якій будуть захоплюватися всі перехожі.
Повний текст

Як харчуватися «до» і «після» тренування щоб схуднути

Регулярно займаючись спортом вдома або в спортзалі, неминуче постає питання про харчування до і після тренування. Що, коли і скільки можна з'їсти після занять, щоб схуднути і зробити тіло струнким?
Повний текст

Як смачно харчуватися, не набираючи зайвоі ваги

Будь-яка дівчина хоче схуднути. І ні для кого це не є секретом. І тоненька, як тростинка, і повненька, як деревце - кожна прагне бути ідеальною. Але не кожна знає, як досягти цієї ідеальності.
Повний текст