Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Як схуднути без шкоди для здоров'я

Чи можна схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров'я? Схуднути без шкоди для здоров'я можна, якщо з самого початку є надлишок ваги, і обрано правильний раціон і режим харчування. А взагалі, втрачати вагу тим, хто страждає ожирінням, навіть найлегшою його стадією, завжди корисно. 

Багатьом здається важливим питання на скільки можна схуднути за місяць без шкоди для здоров'я. Чіткої відповіді на нього немає. Все залежить від початкової кількості кілограмів, в тому числі і зайвих. Так, дівчині вагою 56 кг, яка мріє позбутися від пари кілограмів за місяць, схуднути відразу на 6 буде, швидше за все, шкідливо. А все тому, що така втрата ваги можлива тільки при дуже малій кількості їжі, що вживається і виснажливих фізичних навантаженнях.

А дівчині, яка важить 100 кг, чи можна схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров'я при такій вазі? Найімовірніше, так. Адже при такій вазі зазвичай калорійність харчування досить висока, і її можна значно знизити без шкоди.  Їм схуднути на 10 кг допоможуть вправи вдома і обмеження харчування.

Який комплекс вправ вибрати? Насправді, різниці немає. Але важливо не пропускати заняття, не ухилятися.  Це можуть бути вправи, розраховані на якусь проблемну частину тіла. Наприклад, якщо у вас жирові складки на животі, то в самий раз буде потренувати прес. А якщо страждає внутрішня частина стегон, то корисною буде навантаження для ніг, махи.

Дуже хороший спосіб схуднути без шкоди для здоров'я - це займатися на велотренажері. Для домашнього використання вони коштують зовсім недорого. Можна придбати за 4-5 тисяч гривень і поставити вдома, якщо не хочеться ходити в спортзал. Далі, визначитися з комфортним для себе навантаженням, обов'язково стежте за пульсом, самопочуттям. Не варто давати відразу великі навантаження, займатися по 20 і більше хвилин. Це може бути небезпечно. Потрібно збільшувати навантаження поступово.

Крім велотренажера рекомендується плавання. По можливості обов'язково запишіться в басейн. А також корисними будуть піші прогулянки. Причому зовсім необов'язково це має бути спортивна ходьба. Важлива відстань, яку ви в підсумку пройдете. Мінімум здорова людина повинна проходити в день 2 км.

Чи можна схуднути без дієт на 10 кг за місяць без шкоди для здоров'я за допомогою таких навантажень? Навряд чи. Тільки якщо цілими днями кататися на велотренажері, плавати і гуляти. Та й то не факт. Правильне харчування - це обов'язкова складова успіху.

Що радять дієтологи в питанні як схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров’я, яка дієта найефективніша? Дуже важливо перестати вживати шкідливі продукти, що мають високу калорійність. Наприклад, різні солодощі, шоколад, який часто має дуже низьку якість - низький вміст какао і високу - цукрів і жирів. Не менш шкідливими є тістечка, торти з кремом. Загалом, випічку потрібно виключити. Ну а солодке, якщо дуже хочеться, нехай буде на вашому столі у вигляді фруктів, сухофруктів і невеликої кількості меду.

Прийомів їжі повинно бути п'ять в день. При цьому за один раз не можна з'їдати більше 200 грамів. Їсти бажано без хліба. Перед прийомом їжі бажано випивати склянку води, це на невеликий проміжок часу створить відчуття наповненості шлунка, і ви зможете насититися цим невеликим об'ємом їжі.

Така найпростіша, але безпечна і ефективна дієта для швидкого схуднення.