Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Як схуднути за місяць на 5 кг

Дієтичні поради, якими рясніють жіночі журнали, годі й казати, хороші. Але вони явно не беруть до уваги особливості жіночого мислення. Відомо, що ми, слабкі створіння, ще з дитинства недолюблювали всілякі арифметичні дії, як то «скласти», «відняти» і тим більше «обчислити відсоток». Тому для нас порада «кількість жирів не повинна перевищувати 20% від денного раціону» звучить приблизно як «Е дорівнює МС в квадраті». Ясно, що рекомендації по дієті повинні бути гранично простими і конкретними: що, коли і в якій кількості.

Тому ми вирішили скласти для вас докладний двотижневий план здорового харчування. Вам треба буде чітко дотримуватися наших рекомендації - і все, питання, як схуднути за місяць на 5 кг не буде вас турбувати. Зверніть увагу: запропонована дієта, дійсно, на 100% здорова. У ній немає ніякого екстриму, зате є маса смачних і улюблених продуктів, тому ви й не помітите, як «дієтичний» місяць залишиться позаду. Нарешті, цей план харчування придуманий саме для жінок, які ведуть активний спосіб життя і тому не мають можливості дотримуватися суворої дієти.

Отже, перед вами двотижнева програма харчування, проте пройти її доведеться двічі (разом - 4 тижні). Пам'ятайте: тверезомислячі жінки швидко вагу не скидають. Це шкідливо. Втрата 0,5 - 1 кг в тиждень вважається ідеальним темпом, оскільки саме такий режим дозволяє вбити двох зайців - позбутися  жирових відкладень і м'язову масу не "спопелити». А надто низькокалорійна дієта разом з жиром і ваші м'язи «зжене». Станете в'ялою, як сухофрукт. Так що наша продумана і ретельно вивірена дієт-програма куди краще, ніж відчайдушне голодування.

Не бійтеся перекушувати. «Перехопити» що-небудь між обідом і вечерею - не злочин. Перекуси приносять масу позитивних емоцій, знімають стрес - а значить, вони необхідні. Тільки подбайте заздалегідь про те, щоб у вас під рукою завжди було що-небудь їстівне, але при цьому корисне. Наприклад, яблуко, або батончик мюслі, або курага. Інакше вам світять чіпси з сусіднього кіоску. Або вечірня оргія обжирання в гостях у мами.

Плануйте заздалегідь. Дієта прийомів їжі «експромтом» або «за настроєм» не визнає. Складіть докладний список: коли ви їсте, що, скільки. Заплануйте точний час прийому їжі, як ніби мова йде про серії найважливіших ділових зустрічей у вашому житті. Подумайте, чим поснідати, вирішіть, що будете є на обід, прикиньте, чим ви будете перекушувати протягом дня на роботі або по дорозі додому. Але до крайності доходити все-таки не варто - компроміси в нашому житті необхідні.

Думайте! Обміркуйте «часозберігаючі» варіанти харчування. Якщо  попереду  дуже завантажений день, заздалегідь вирішіть, який з прийомів їжі можна буде відкласти або перенести. Вирішіть, чим ви зможете пообідати не відходячи від робочого місця (замість того, щоб спускатися в їдальню), чи можна буде перекусити по дорозі. Яку смачну і корисну страву ви зможете приготувати вранці менше ніж за 10 хвилин. І взагалі відходите від стереотипів. Погодьтеся, наприклад, що вечеря зовсім не зобов'язана бути гарячою, а поснідати можна залишками вечері.

Ідіть на компроміси. Не все завжди йде так, як ми плануємо. Будьте до цього готові і тримайте про запас одну-дві альтернативи.