Если приобрести кофе оптом в Белой Церкви, то кофейная диета будет успешной!

Як схуднути за місяць: працююча інструкція

Забудьте про суворі дієти і виснажливі тренування. Наш організм - дуже гнучка система, яка швидко реагує на найменші зміни звичного способу життя. Так що скинути кілька кілограмів зовсім не складно.

5 залізних правил на найближчі 30 днів


1. Випивайте в день 1,5-2 літра води, крім чаю, кави, компотів і питних йогуртів. Починайте кожен ранок зі склянки чистої води. Беріть на роботу пляшечку води і ставте поруч із собою, щоб не забувати пити. Буквально через кілька днів це увійде в звичку. Але пам'ятайте, що пити можна не менше ніж через годину після їжі.

2. Викресліть зі свого раціону солодощі, хліб, фастфуд, жирну, смажену їжу. Все це краще замінити фруктами, запеченими стравами і вітамінними салатами. Якщо без солодкого стане зовсім сумно, дозволяється з'їсти шматочок гіркого шоколаду. І так, ходите в магазин тільки ситими. На голодний шлунок ви ризикуєте спокуситися їжею, яка суперечить принципам правильного харчування.

3. Сніданок, обід і легка вечеря має припадати на один і той же час. Між основними прийомами їжі вставляйте невеликі перекуси: протеїнові батончики, сухофрукти, домашній йогурт, дієтичні хлібці, нежирний сир, фрукти і овочі. Так організм не буде панікувати і намагатися запастися. 

4. Рухайтеся. Якщо ви не займаєтеся спортом в спеціалізованих клубах, то намагайтеся щовечора гуляти і через день виконувати певну програму вправ вдома. Чи не засиджуйтеся на робочому місці. Кожні 20-30 хвилин вставайте і ходіть по офісу. Коли ви рухаєтеся, організм оживає, позбавляється від зайвих запасів і збагачується киснем.

5. Забудьте про те, що ви худнете. Дайте собі установку, що ви перейшли на здоровий спосіб життя, який допоможе вам стати досконалішими. Насолоджуйтесь процесом і підтримуйте позитивний настрій. Сфотографуйте, зважте і виміряйте основні параметри тіла перед початком курсу, щоб оцінити результати ваших старань.